Menu

Rajd Barbórka bliski sercu dla Kajetanowicza i Barana

Kajetan Kajetanowicz i Jarosław Baran / LOTOS Rally Team

Kajetan Kajetanowicz i Jarosław Baran nie dali szans swoim rywalom i po raz szósty zwyciężyli w Kryterium Asów na Karowej, a także w całym Rajdzie Barbórka.

To czwarty dyblet dla trzykrotnych Rajdowych Mistrzów Europy, zwyciężając wcałym rajdzie, jak i w Kryterium Asów. Po raz kolejny załoga LOTOS Rally Team dała popis jazdy swoim fanom i pokonała odcinek w dwie minuty i jedną sekundę.

Pod względem kilometrów Barbórka to krótki rajd, ale tak naprawdę wielki i bliski sercu. Organizatorzy dopinają wszystko na ostatni guzik, co doceniają kibice swoją liczną obecnością - przyznał Kajetan Kajetanowicz.

Fenomenalnie było ścigać się Fordem Fiestą WRC. Raz jeszcze dziękuję M-Sport Poland za te emocje - to nieprawdopodobna historia. Mogłaby trwać bez końca – nie chciałem wysiadać z tego auta, bo nie wiem, kiedy do niego wrócę. Dziękuję za tę możliwość, to piękne zwieńczenie mistrzowskiego sezonu.

Przy okazji wywalczonego zwycięstwa na Karowej chciałem podziękować kapitule Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Polski 2017, która wybrała mnie do dwudziestki nominowanych. To wielkie wyróżnienie i fantastyczny moment nie tylko dla mnie, ale dla wszystkich fanów sportów motorowych w naszym kraju – dodał na mecie Kryterium Asów Kajetanowicz.

Image © kajto.pl