Menu

Gosia Rdest przed szansą zdobycia kolejnych punktów na torze Zandvoort w Audi Sport TT Cup

Gosia Rdest

Gosia Rdest już w ten weekendy stanie przed kolejną szansą zdobycia punktów i powrotu do ścisłej czołówki w serii Audi Sport TT Cup, która będzie gościć na holenderskim torze Zandvoort Park.

Czwarta runda markowego pucharu Audi odbędzie się na byłym torze Formuły 1, który znany jest z dużych różnic wzniesień, jak również szybkich prostych, co powoduje, że jest jednym z ulubionych torów wielu kierowców.

Jedyna polska zawodniczka w stawce Audi Sport TT Cup plasuje się obecnie na piątej pozycji w klasyfikacji kierowców, po zaciętych walkach w poprzednich trzech rundach, choć ostatni wyścig na torze Norisring nie może zostać zaliczony do wygranych, po kolizji już na pierwszym okrążeniu.

Gosia Rdest mimo poważnej kolizji na niemieckim obiekcie nie daje za wygraną i czuje się dobrze przygotowana do kolejnej rundy.

Zrobię wszystko, żeby nadrobić stracone punkty i powrócić do ścisłej czołówki - powiedziała Gosia Rdest. Jesteśmy właśnie na półmetku sezonu, co oznacza, że wszystko może się zdarzyć. W tym roku zaliczyłam już trening na Zandvoort więc czuję się dobrze przygotowana do tej rundy.

Image © Gosia Rdest