Menu

Giuliano Alesi przedłuża współpracę z zespołem Trident w serii GP3

Giuliano Alesi / Trident

Giuliano Alesi w swoim drugim sezonie GP3, ponownie będzie reprezentować barwy zespołu Trident, dołączając tym samym do wcześniej potwierdzonego Kevina Joerga.

Włoski kierowca, oprócz przekonującego debiutanckiego sezonu ma na swoim koncie mistrzostwo francuskiej Formuły 4.

Jestem zachwycony, że drugi sezon GP3 spędzę w zespole Trident - powiedział Guliano Alesi.

Bardzo dobrze pracowaliśmy ze sobą podczas mojego debiutanckiego sezonu, odkąd dołączyłem do zespołu i poznałem ich metody pracy. Poczułem wielką chemię do personelu technicznego, mechaników i zarządu. Wciąż pracujemy z ogromną determinacją i wiemy dokładnie, gdzie jesteśmy na starcie z naszymi przygotowaniami do sezonu.

Moim celem jest ciągły profesjonalny rozwój i stanie się jednym z faworytów. Wierzę, że ciągłość da mi przewagę, jeśli chodzi o mistrzostwo.

Giacomo Ricci dodał: Mamy zabezpieczonych jednych z najbardziej pożądanych i perspektywicznych kierowców w branży i jesteśmy pewni, że mają wszystko, by kontynuować pozytywny dorobek zespołu Trident.

W ciągu kilku ostatnich sezonów pozostawaliśmy w walce o tytuł do ostatniego wyścigu i jesteśmy zdeterminowani, aby zapewnić naszym kierowcom wszelką pomoc potrzebną do kontynuowania tej samej ścieżki. Również ogłoszenie Giuliano Alesiego sprawia, że jestem dumny.

Image © GP3 / Series Media Service