Menu

Arjun Maini w Jenzer Motorsport GP3

Arjun Maini

Szwajcarski zespół Jenzer Motorsport ogłosił zatrudnienie pierwszego kierowcy w serii wyścigowej GP3 na sezon 2017. Został nim Hindus Arjun Maini.

Dla młodego kierowcy z Indii będzie to drugi sezon w GP3. W swoimi debiucie zakończył rok w pierwszej dziesiątce klasyfikacji generalnej, zdobywając podium podczas GP Węgier na torze Hungaroring z zespołem Jenzer Motorsport.

Jestem bardzo podekscytowany, że będę mógł jeździć w zespole Janzer Motorsport drugi rok z rzędu, miałem dobry sezon 2016 w GP3 zdobywając moje pierwsze podium. Mam także nadzieję, że będę bardziej konsekwentny w tym roku, począwszy od tego, że przejadę cały sezon i będę w stanie wygrać po raz pierwszy wyścig GP3. Opuściłem w zeszłym roku kluczowe testy i teraz z niecierpliwością oczekuję sezonu 2017 - powiedział Arjun Maini.

Andreas Jenzer (szef zespołu): Jesteśmy z tego, że kontynuujemy współpracę z Arjunem. Po jego pierwszym podium w 2016 roku będziemy razem ciężko pracować, by walczyć o częstsze podia i najlepszy rezultat w mistrzostwach.

Image © GP3 / Series Media Service