Menu

Fuoco najszybszy drugiego dnia testów w Estoril. Artur Janosz trzeci

Antonio Fuoco / Trident

Antonio Fuoco był najszybszym zawodnikiem w trakcie drugiego dnia testów przedsezonowych serii GP3 na torze Estoril. Włoch osiągnął najlepszy wynik w trakcie porannej i popołudniowej sesji.

Fuoco jako pierwszy pokonał barierę 1:27 nowym bolidem GP3/16 w trakcie porannej sesji. Włochowi nieudało się poprawić swojego rezultatu podczas popołudniowej sesji, jednak wynik 1:27.991 z pierwszej sesji drugiego dnia testów w Estoril pozwolił mu zająć pierwszą pozycję.

Drugą pozycję w dzisiejszej sesji testowej zajął Jack Aitken z zespołu Arden. Brytyjczyk do najszybszego Fuoco stracił nieco ponad 0.1 sekundy.

Trzeci najszybszy czas dnia należał do Artura Janosza. Polak w porównaniu do porannej sesji poprawił się o blisko 0.6 sekundy i ostatecznie do najszybszego kierowcy stracił niecałe 0.2 sekundy.

Czwartą lokatę zajął Alexander Albion z zespołu ART. Tajlandczyk stracił do Fuoco ponad 0.2 sekundy. Czołową piątkę najszybszych kierowców uzupełnił Jake Dennis z zespołu Arden. Brytyjczyk był wolniejszy od kierowcy ekipy Trident o ćwierć sekundy.

Image © GP3 / Series Media Service