Menu

Pic przeniósł się do zespołu Repax na sezon 2016

Arthur Pic

Arthur Pic przeniósł się do zespołu Repax na sezon 2016 serii GP2. Francuz dołączył do stawki GP2 w 2014 roku w zespole Campos Racing. W barwach hiszpańskiej ekipy 24-latek ścigał się również w minionym sezonie.

Pic zakończył swój pierwszy sezon w GP2 na siódmej lokacie w klasyfikacji kierowców, a w ubiegłym roku zakończył mistrzostwa na jedenastej pozycji. Francuz zapowiada, że w roku 2016 będzie walczył o tytuł serii.

Jestem podekscytowany, że dołączę do Repaxa w moim trzecim sezonie w serii GP2. Chcę być częścią czołowego zespołu, który może walczyć o tytuł i Repax pokazywał przez lata, że pozwala osiągać bardzo dobre wyniki. Są bardzo konkurencyjni i potwierdzili to w zeszłym roku, nie mogę się doczekać przyszłych sukcesów w 2016 roku - powiedział Pic.

Decyzja o tym, by dołączyć do Repaxa była bardzo łatwa po tym kiedy odwiedziłem zespół i mogłem poczuć świetną rodzinną atmosferę jaka panowała w fabryce. W tym roku zapowiada się kolejny bardzo konkurencyjny sezon i jestem pewien, że będziemy ciężko razem pracować, aby osiągnąć nasze cele - dodał 24-letni Francuz.

Image © GP2 / Series Media Service