Menu

Dean Stoneman dołącza do zespołu Carlin na rundę w Rosji

Dean Stoneman

Dean Stoneman, rywalizujący w obecnym sezonie wyścigowym w Formule Renault 3.5, zadebiutuje w serii GP2 z ekipą Carlin podczas rundy na torze Sochi Autodrom.

Jestem podekscytowany; zasiąścię w bolidzie GP2 będzie dla mnie nowym wyzwaniem - powiedział Stoneman.

Nie wiem czego naprawdę się spodziewać dopóki nie wyjadę na tor i nie poczuje bolidu. To będzie wspaniałe doświadczenie i wykonam bardzo dobrą pracę.

Miło jest wrócić na tor, z którego mam dobre wspomnienia; zeszłoroczny weekend GP3 był dla mnie świetny, wygranie pierwszego wyścigu z pole position i uzyskanie drugiej lokaty w drugim wyścigu. Z niecierpliwością czekam na przyjazd na tor - dodał Brytyjczyk.

Swoje trzy słowa o Brytyjczyku powiedział szef zespołu Trevor Carlin, który podziękował także za jazdę Julianowi Leal’owi.

Dean to kierowca, którego bacznie obserwowaliśmy przez wiele lat i jest on bardzo utalentowany - dodał szef zespołu Trevor Carlin.

To wspaniałe, że będziemy mogli razem pracować w ten weekend w GP2.

Chcielibyśmy wykorzystać tę okazję i podziękować Julianowi za jego wkład w zespół w trakcie obecnego sezonu - dodał Carlin.

Dean Stoneman podczas rundy na torze Sochi Autodrom dołączy do Seana Gelaela, który z zespołem Carlin jest związany od początku obecnego sezonu wyścigowego.

Image © Getty Images/Red Bull Content Pool