Menu

Rozstrzygnięcie konkursu - typowanie czasu wyścigu GP USA

Ross Brawn

Zapraszamy do udziału w naszym konkursie, w którym do wygrania jest egzemplarz wydanej w tym miesiącu książki "Rywalizacja totalna. Wojny za kulisami F1".

Aby wziąć udział w rozgrywce należy w komentarzach poniżej podać czas, w którym najszybszy kierowca pokona dystans tegorocznego wyścigu o GP Stanów Zjednoczonych. Obowiązuje format H:MM:SS,000.

W ramach punktu odniesienia podamy czas wyścigu zwycięzcy zeszłorocznej edycji GP Stanów Zjednoczonych, którym był Lewis Hamilton - 1:38:12,618. Runda na torze Ameryk została rozegrana na suchej nawierzchni i był tylko jeden okres wirtualnej neutralizacji.

Zaznaczamy, że brane pod uwagę będą komentarze, które nie były edytowane i zostały dodane przed 21:00 w niedzielę 21 października 2017 roku. Książkę "Totalna rywalizacja. Wojny za kulisami F1" wygra osoba, która poda czas najbliższy wyniku wyścigu triumfatora kierowcy GP Stanów Zjednoczonych.

Rozstrzygnięcie

Lewis Hamilton pokonał wyścig o GP Stanów Zjednoczonych w czasie 1:33:50.991. Dziękujemy wszystkim za udział w naszej zabawie i chcielibyśmy pogratulować wszystkim, bo wielu z Was było naprawdę blisko wytypowania tego wyniku. O losach zwycięstwa zdecydowały sekundy. Czas najbliższy wartości uzyskanej przez Lewisa Hamiltona został podany przez Tomasza Rojka, który pomylił się zaledwie o 36,933 sekundy. Gratulujemy!

Prosimy zwycięzcę o wysłanie swoich danych do wysyłki na mail: przemyslaw.mitak@motorsportgp.pl.

Aktualizacja

W związku z tym, że zwycięzca konkursu nie skontaktował się z nami w ciągu dwóch dni, książka powędruje do osoby, która wytypowała drugi najbliższy czas wyścigu o GP USA 2017. Jest nim Ukarz. Prosimy o kontakt.

Image © Red Bull Content Pool