Menu

Już za tydzień premiera książki "Rywalizacja totalna. Wojny za kulisami F1"

Książka

Co nas bardzo cieszy, na sklepowych półkach pojawi się kolejna książka poświęcona tematyce sportów motorowych. Jest to pozycja napisana przez obecnie jednego z szefów Formuły 1 - Rossa Brawna oraz byłego dyrektora generalnego Williamsa - Adama Parra.

Przyłożył rękę do 20 mistrzowskich tytułów – zarówno kierowców, jak i konstruktorów. Szybko piął się po szczeblach kariery w Williamsie, w Benettonie udanie współpracował z Schumacherem, razem z Niemcem budując potęgę Ferrari w latach 1996–2006, by wreszcie niespodziewanie triumfować z własnym zespołem Brawn GP w 2009 roku.

Teraz – już jako dyrektor zarządzający F1 – Ross Brawn dzieli się z czytelnikami swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem. Opowiada, w jaki sposób Michael Schumacher zyskiwał przewagę nad rywalami i jakie były kulisy jego odejścia z Benettona. Wyjaśnia, dlaczego Fernando Alonso jest lepszy od Sebastiana Vettela, który miliarder próbował przejąć Hondę i dlaczego Red Bull nie zdołał powtórzyć wyczynu Ferrari.

Dzięki Rywalizacji totalnej można dowiedzieć się, jak wiele detali decyduje o końcowym sukcesie w Formule 1. To pouczająca opowieść o najważniejszych ludziach tego sportu, zakulisowych gierkach, sztuce wywiadowczej i interpretowaniu regulaminu na swoją korzyść. To także praktyczny poradnik dla menadżerów i właścicieli firm, którzy chcą osiągnąć sukces w swojej branży.

Premiera już w najbliższą środę, czyli 11 października. Książkę "Rywalizacja totalna. Wojny za kulisami F1" można już nabyć w ramach przedsprzedaży.

Image © SQN